TradeMaster Fx nedir? Bilgisayarınıza veya Ipad’inize İnternet erişimi olan her yerde ulaşabilirsiniz. TradeMaster Fx piyasa bilgiler üstünde farklı tekniklerle görsel ve analizler yaparak yatırım yaparken yardımcı olmaktadır. TradeMaster Fx programı piyasa değeri değiştikçe program kendisi otomatik olarak yeniler ve güncelleştirir. TradeMaster Fx menüler ve bölümler oldukça basit olduğundan yatırımcı kullanımda rahatlıkça yatırım yapabilir.  TradeMaster Fx yatırımcıların tüm hesap bilgilerini aracı kurum ve yatırımcı arasındadır.  TradeMaster Fx programı işlem yapan yatırımcı tüm ürünlerde detaylı, derinlikli ve anlık verilere ulaşmanızda yardımcı olmaktadır. TradeMaster Fx sayesinde piyasadaki gelişmeleri canlı olarak takip etmenize yardımcı olmaktadır.

TradeMaster Fx özellikleri ise; İMKB’de işlem görmekte olan hisse senetleri ve varantlar ile vadeli işlem ve opsiyon borsasında işlem gören teminatlar üzerinden farklı emir tipleri kullanabilirsiniz. Alım satım ekranını dilediğiniz gibi özelleştirebilir böylelikle emirleri daha kolay verebilirsiniz. Aynı ekran üzerinde hesabınızın durumunu kontrol edebilir ve net pozisyonları görebilirsiniz. Piyasada oluşabilecek gelişmeler ve beklentileriniz dahilinde önceden pasif emirler oluşturabilirsiniz ve tek tuşla emirleri toplu  olarak piyasaya gönderebilirsiniz. TradeMaster üzerinde kısa yol tuşları tanımlanabilir ve piyasaya göndereceğiniz emrin lot miktarını ve fiyatlarını ayarlayıp hızlı  gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

TradeMaster Fx programı avantajları; yatırımcılara işlemlerinde hız ve kolaylık sağlar. Yatırımcılar anlık piyasa bilgilerine 24 saat  ulaşabilmelerine olanak tanır. TradeMaster Fx programında menüler kullanışlı ve basit tasarlandığından yatırımcılar işlemlerini kolay ve hızlı yapabilirler. 24 saat işlem yapma  imkanı TradeMaster programındadır. TradeMaster Fx ürünleri; hisse senedi piyasası,vadeli işlem piyasası, varant  bunlara benzer teminatlardır. TradeMaster Fx aracılığı ile işlem yapabiliceğiniz döviz çiftlerine siteden ulaşabilirsiniz.  Sayfamızda görmüş olduğunuz SPK lisanslı firmalarımızdan herhangi birini seçerek ücretsiz hesap açarak ulaşabilirsiniz. SPK lisanslı şirketlerimizden TradeMaster Fx kullanımı ve indirme konusunda video ve pdf dosya anlatımı ile sizlere yardımcı  olmaktadırlar.

Nedir

Forex Hakkında